Ben Afra İzmit’ten Herkese Selamlar

 

Ben Afra İzmit’ten Herkese Selamlar

İsmim Afra, 25 yaşındayım ve 1,65 boyundayım. 90-60-85 vücut ölçülerine sahibim. Temizliğine çok dikkat eden ve dış görünüşüne özen gösteren kaliteli bir escortum. Diksiyonum son derece düzgün yine aynı şekilde düzgün olan beylerle görüşme yapıyorum.

Kendi evimde görüşüyorum. ANAL ve ORAL hizmetlerim vazgeçilmezlerimdir. Kendini bana bırakırsın en keyifli zamanları benimle geçireceğin konusunda sana garanti veririm. En kısa zamanda telefonunu bekliyorum.

Önemli Not : Ödemeleri Elden Alıyorum, ATM’ye para yatır diyenlere inanmayınız!!!

Bir de profil bilgilerimin altına eklemek istediğim yazılar var beyler. Benim resimlerimi sanırım detaylı olarak incelediniz. Ne düşünüyorsanız lütfen bana yorumlar ile bildirin. Sizlere hizmet verdiğim için düşünceleriniz ve fikirleriniz çok önemli benim için. Bu sebeple beni değerlendirin bende ona göre kendimi geliştireyim.

Esmer güzeli olduğumu zaten anlamışsınızdır. Aynı zamanda erkeklerin ruhundan anlamam yönünden de çok şanslı olduğunuzu unutmayın. Ben yalnızca bedensel ve sığ düşünen bir kadın değilim. Bir erkeğin kalbine giden tüm yolları yeniden döşeyebilirim. Bunları yalnızca bilmiyor aynı zamanda sürekli tecrübe ettiğim için ezbere kontrol edebiliyorum. Benim kollarımda ne kadar mutlu olabileceğinizi tahmin etmeniz de oldukça güçtür zaten. Ben eşi bulunmaz bir esmer güzeliyim.

Kendime çok fazla övmem ama sanırım diğer hatunlar gibi bunu ara sıra yapmak gerekiyor. Çünkü bakınca en sevimsiz insanların bile kendilerini dev aynasında görebildiklerine şahit oluyoruz. Gerçekten çok sıkıcı oluyor bunları zaman zaman düşünmek. Bu sebeple ben sizlere en kısa zamanda beni tanımanız gerektiğiniz ve numaramı yukarıda verdim oradan bana ulaşabileceğinizi bildiriyorum. Dilerseniz whatsapp ile görüşebiliriz zaten artık herkesin cebinde akıllı telefon var. Normal numarasından aramak istemeyen beyler için bu servisim de var.

Fantezi dünyanıza renk katıp esmer bir izmit güzeliyle keyifli saatleri ertelemeyin. Biliyorum çok seçenek var ancak beni seçmeniz için de bende çok seçenek var. Bunlar da sürpriz olsun buluşunca sizlere bunu ayrıntılı olarak anlatırım artık.

Önemli Not : Numaram kapalı olursa mutlaka SMS bırakın size uygun olunca geri dönüş yapacağım.

Listing ID: 1485d5d2ad582c1b

21 Ağustos 2019 14:33

This ad has expired

Comments