Çılgın ve Heyecanlıyım Kartepe Beyaz Tenli Ferda

 

Çılgın ve Heyecanlıyım Kartepe Beyaz Tenli Ferda

Ekstrem sporlara tutkun bir karakterim var. Önce bunu belirtmek istedim çünkü sizlerin günlük yaşamda “kopuk” olarak nitelendirdiği bir kızım. Bu nedenle de muhafazakar ve müteasıp artık adına her ne diyorsanız öyle bir tipiniz varsa benden uzak durun. Benim tarzımı birazdan yazımın içine ekleyeceğim detaylar ile daha net anlayacaksınız. Beni sokakta gördüğünüzde tam olarak nasıl bir hatun fark edeceksiniz şimdi size biraz bunu anlatayım. Kulağımda kulaklık her zaman vardır, sarışın, uzun saçlı, genelde kesik pantolon ya da kısa kot şortlu, kay kay yapan ya da paten, ağzında sigara ve bol dövmeli bir kız göreceksiniz. Bu tarz bir hatunun da isteklerini tahmin edersiniz sanıyorum.

Ben de kötü alışkanlıkların hepsi var zaten. Sigara ya da alkolden ötesine de geçtiğim zamanlar olmuştur. 25 yaşındayım ve benimsediğim hayat tarzım biraz bu. Bir türlü kopamadım bu yaşantıdan. Artık bu siteler üzerinden kendime müşteri bulurken bile bu şeklimi belirtme ihtiyacı duyuyorum. Çünkü çok acayip tiplerle tanışma şansım oldu bugüne kadar. Çılgın ve heyecanlıyım diye kendime sıfatlar bularak başlık attım çünkü gerçekten böyleyim. Bu davranış ve karakter şeklim bazı erkekleri benden 100 km uzağa kaçırırken bazılarını ise mıktanıs gibi çekmeme sebep oluyor. Bunun da sebebi zaten uçlarda yaşıyor olmam diyebilirim sanırım rahatlıkla.

Daha önce bana bir çok kez farklı iş teklifleri de geldi. Mesela bunlardan bir tanesi iç çamaşırı giyerek podyumda yürümekti yani modellik teklifi. Ama ben bu işi kabul etmedim. Çünkü onların yaşam şartları ve çektikleri zorluklar bir de sürekli olarak “vıcık vıcık” ortamları bana gelmezdi. Biraz daha delikanlı ortamlar benim hoşuma gidiyor. İnsanların daha net oldukları ve tüm çıplaklığıyla dürüst davrandıkları. Zaten bazen arkadaşlarla sinyale çıktığımızda bu racona uymayan tipleri de hemen uyarıyorum. Benimle takılacak olan dostlarımın benim kurallarıma uyması şart çünkü. Kartepe’de bazen paten sahasını orada bir lira istiyoruz yoldan geçenlerden. Gerçekten çok zevkli oluyor. Bunu bazen dilencilik olarak görenler de oluyor ama durum öyle değil özellikle ben bunu eğlencesine yapıyorum. Tamamen zevkine yani…

1 lira verip yatmak isteyen mi dersin yine 1 lira ödeyip beni çıplak görmek isteyen mi dersin… Toplumda öylesine sapkın düşünceler var ki bunları ancak sokağa çıkınca anlayabilirsiniz. Bu herkes için belki de böyle değildir ne nihayetinde çok genç ve beyaz tenli bir Kartepe partnerim bunun da etkisi olabilir.

Eski sevgilim bir dövme sanatçısıydı onun yaptığı birkaç dövme var vücudumda. Sizler dövmeli bayan seviyorsanız da Kartepe’de öne çıkan kızlardanım diyebilirim. Beni zaten tüm vücut hatlarımla ve yüz karelerimde gördüğünüz bu profilimden sonra aklınızı yitireceğinizden emin olabilirsiniz.

Listing ID: 2155d7a0835ae2e8

13 Eylül 2019 12:15

This ad has expired

Comments