Derince’de Bir Türkmen Kızı Haydi Tanışalım

 

Derince’de Bir Türkmen Kızı Haydi Tanışalım

Bizim gibi yabancı kadınlara olan merakınız üst düzeyse benimle tanışmak sizlerin hoşuna gidecek beyler. Adım Ayşa, Türkmen eskort kız olarak Derince’de yaşıyorum. Kendi yerim var. Bir iki tane de bayan arkadaşım var. Onlarla birlikte bu işi yapıyoruz. 1 sene önce geldim İzmit’e. 6 aydır da bu işi yapıyorum. Aslında yeni bir bayanım. Çok fazla bilgim yok bu konu hakkında ama her geçen gün yeni şeyler öğrenerek yeteneklerimi geliştirmek isteyeceğim. Sizler de bana bu konuda umarım yardımcı olacaksınız. Bizler her ne kadar Türkmen olsa da sizlerden farklıyız. Belki soyumuz aynıdır ya da genlerimiz bu konuda hakkında derin bir araştırma yapmadım ama davranışlar açısından baktığımda çok büyük farklar görüyorum.

Mesela ben yeni tanıştığım insanlarla hemen samimiyet kurabiliyorum. Sıcakkanlı ve sevecen bir yapım olduğunu söyler etrafımdan arkadaşlarımda sürekli olarak. Bu tabi herkeste böyle olacak diye bir kaide yok ama suratsız olmanın da bir anlamı yok. Genelde kadınlar “vamp” görünmek için bu tip yollara başvurabiliyorlar. Suratsız, nemrut ve çirkin takılmak kendilerini cool gösteriyor sanıyorlar ama bundan hoşlanmayan ve bu işe para verdiği için karşılık bekleyen bir sürü erkek olduğunu unutuyorlar. Bizlerin davranışları bu işi yapmaktaki başarımızı da ortaya koyacaktır. Bu nedenle bilhassas Derince’de yaşıyorsanız buranın halkını tanıyorsunuzdur. Burada öyle “cool takılmak” diye bir kültür zaten olamaz. Ancak “Kul Takılabilirsin” bu da kelime anlamı ile örtüşen şekilde tabi. Müşteriye kul olmak anlamında söyledim tabi ki bu konuyu da…

Kültürel olarak farklarımız çok olsa da benim için her zaman kardeş gibi gördüğüm insanlar olmuştur bu coğrafya da yaşayanlar. Bu sebeple çok fazla eleştirel yaklaşmaya da gerek yok tabi ki. Gelelim sizlerle birlikte olurken ne gibi şeyler yaşıyoruz ve size ne gibi vaatlerim var bunları anlatmaya. Öncelikle temiz beyler ile görüşmekten hoşlanıyorum. Bakımsız ve ucube olan müşteriyi kapıdan gönderirim. Bana geliyorsanız bir ev hediyesi de istiyorum. Küçük bir şey de olsa bizde adettir bir ev hediyesi alınması gerekir. Sonuçta hangi sıfatla geliyorsanız gelin bir küçük hediye getirin. Bir şişe viski bile kabul edilir yani. Alkolle aram iyidir.

Hatta sevişmeden önce bir iki kadeh parlatırsak performansın çok daha yüksek olur. Bunu kendimde denedim o gereksiz kasılmalardan ve stresten anında uzaklaştırabiliyor beni alkollü içecekler. En çok da viskinin tadı hoşuma gidiyor. Bir de onu kola ile karıştırıyorum. Aslında bunun çok yanlış ve tehlikeli olduğunu söyleyen de çok insan oldu ama benim umurumda değil. Canım neyi severse ben onu yaşıyorum. Derince’de Türkmen bayan olarak kafasına göre takılan ve gerçek yüz resmini de koyabilecek kadar yürekli bir bayan arıyorsanız bana gelin zaman kaybetmeden. Gelin ki size gerçek yabancı kadın deneyimini yaşatabilme şansım olsun.

* Ücret bilgisini buradan vermiyorum. Çünkü üzerinde çok konu açılıyor ve soru geliyor. Bu konuyu baş başayken görüşsek daha doğru olur sanki…

Listing ID: 1765d7e9b1cbf302

Comments