Derince’den Ece Alışveriş Tutkunu Azgın Bayan

 

Derince’den Ece Alışveriş Tutkunu Azgın Bayan

Sitenize gelip gelmeme konusunda aslında büyük tereddütlerim vardır beyler. Buranın çapı beni kaldırabilir mi bu konuda çok endişe etmiştim. Avrupa’da uzun süre yaşamış ve kendine güveni çok yüksek bir kızım. Zamanımın büyük çoğunluğunu AVM’lerde geçiriyorum ve son derece pahalı markalara para harcamaya ve harcatmaya bayılıyorum. Anladınız işte evet yanımdaki beylere pahalı kıyafetler aldırmak en büyük hobim diyebilirim. Benimle birlikte gezip tozmanın bir bedeli olmalı tabi ki böyle bir hatunu taşımak için biraz pamuk ellerin cebe gitmesi gerekiyor elbette.

Bir de şu konuda var ki Derince’de yaşamama rağmen gözüm çok yüksekte. Benim olmam gereken yer burası değil ve en kısa zamanda da zaten bu durumu değiştireceğim. Benim hayalim Paris’e yerleşmek şimdi çok genç olduğum için sabır ediyor ve uygun şartların oluşmasını bekliyorum. Bir erkek arkadaşım var tabi ki yaptığım bu işi bilmiyor. Derince civarlarında benim başka adamlarla takıldığımı ve bunun için de bir bedel aldığımı duysa herhalde beni vurur. Biraz da mafyetik yani anlayacağınız. Ama ben hepsini göze aldım adamın Fransa vatandaşlığı var. Benim en sağlıklı şekilde ülke değiştirmemin başka bir yolu yok. Bu sebeple bu adamın götüne takılmak zorundayım.

Bu yüzden şimdilik hem onunla olduğum zamanları iyi geçirmeye hem de kendisinden gizli olarak çalıştığım zamanları kaliteli kılmaya çalışıyorum. Kendime hobiler edinmemi ve maddiyatı dert etmememi istiyor. Bence durum biraz farklı yani bu kadar kolay olamaz. Her şeyi onun karşıladığı biri hayat kurup beni de eve hapis gibi yaşatmak istiyor. Bana sunduğu tek eğlence televizyon izlemem oluyor genel olarak. Benim ruhum bu kadar özgürken ve Derince’de bu kadar tanınıyorken herhalde bu kadar fazla katlanma şansım olamaz bu duruma.

Aslında istesem tüm hayallerimi kendim de başarabilirim. Bu gücümde baştan belirttiğim gibi kendime güvenim sayesinde yüksek seviyede. Ama işte maşa varken elini yakmak olmaz. Bir çok farklı yolu denedim en pratiği bu olayın biraz pompasına katlanıp sonra kıçına tekmeyi atmak olacak. Bu planı çok zaman önce yaptığım için de şimdi artık bazı konuları değiştirmiyorum kafamda. Bu arada sizlere bir kaç boy foto attım. Umarım beğenirsiniz bunları şimdi çektim biraz amatör gibi oldu sanki ama en azından çözümleyicisi yüksek.

Benim için şu anda kendi evinde görüşemiyor adamdan korkuyor diyorlar doğrudur. Arkamdan konuşan herkes için güzel düşüncelerim var. Doğru evet korkuyorum bu yüzden otellere çıkıyorum. Ama dikkat etsin o konuşanlar eninde sonunda onlarında ne mal olduğunu biliyorum yani.

Bu arada adım Ece başlıkta yazdım ama sonrasında yazmaya çok fırsat kalmadı. Bu makalemi de bir hışımla yazmış oldum. Derince genç partner kız arıyorsanız beni bu profil üzerinden bir yorum ile dürtebilirsiniz. Sizlere cevap verebilirim. Birkaç kare resim koyarak beni de tamamen tanımanızı sağlıyor ve sizleri öperek buradan uzaklaşıyorum.

Listing ID: 1735d83b3875da33

Comments