Dövmeli ve Fit Vücutlu Buket Evinize Geliyor

 

Dövmeli ve Fit Vücutlu Buket Evinize Geliyor

Enfes bir vücutlu kadını size anlatmak için bir bay olarak siteye geldim. Benim adım Orhan. Bir çok partner sitesini gezdim ama en kaliteli olarak bu siteyi gördüğüm için size buradan bildirmek istedim. Genel olarak “fake ilan” dediğimiz şeylerle çok karşılaşıyorum. Kadınların %99’u gerçek görünümlerini sitelerde paylaşmıyorlar. Genelde benzeri şeyler koyuyorlar ama bir tanesi var ki işte bu onlardan biri değilmiş. Aslında telefon ile görüp ilk aradığımda bana kendisi olduğunu söylemişti. Fakat ben inanmadım yine de gidecektim çünkü daha önce gördüğüm bir kadın değildi. Bu sitelerde bulunan bütün kadınlarla zaman içerisinde birlikte olmuşumdur. Çok çapkın ve ilişki kurmayı seven biriyim. Bu sebepten en büyük eğlencem boş zamanlarımda bu çalışan hatunlara takılmak onlarla arkadaş olmak hoşuma giden fizikleri düzgün olanlarla da çeşitli fantezileri hayata geçirmek. Evet tam olarak bu anlatım beni yansıtıyor.

Dövmeli olan ve Dilovası’nda bu kadar güzel görünen bir kadın olmazdı. Ama olmuş… Adı Buket. Size buradan tam halini de bir kare paylaşarak göstereceğim. Zaten aklınızı o dakka kaybedeceksiniz. Bu kadın evinize de geliyor motel gibi yerlerde çıkıyor. O bazı karılar gibi saçma sapan yıldız takıntısı da yok ayrıca. Tamamiyle moralli, dinamik ve yüksekten uçan bir kuş misali hayatıma girdi bu kadın. Ucuz bir motel apart gibi bir yerde ilk kez buluştuktan sonra bir süre her gün görüşmeye başladık. Kendisinden bir türlü kopamadığım için bu yazı konusunda bile geciktim. Bu kadın gerçekten kazansın istiyorum abi o yüzden bu yazıyı yazıp bir çok kişiyi kendisine yönlendirmeye çalışıyorum. Para kazanılacaksa o kazansın istiyorum. Zaten bir birikim yapıyor bunu ben biliyorum. Kafasındaki rakama ulaşınca da bu iş son bulacak. Bu sebepten vakit varken onunla mutlaka görüşün derim. Bu sayfalarda boşa uğraşmamış olursunuz.

Dilovası fit vücutlu eve gelen eskort Buket

Şimdi gördüğünüz üzere yukarıya bakacak olursanız böyle bir kalça kaç tane ölümlüye nasip olur bana söyleyin. Böyle bir kasenin sizin penisiniz üzerinde dans ettiğini ve uzun süre buna dayanabildiğinizi bir düşünün. Ayrıca fit hatunların nasıl da atletik hareket yapabildiklerini yatakta nasıl da kendilerini kaybedebildiklerini anlatmıyorum bile. Bu kızın bu uzun ve içine renk atılmış saçlarını sevişme sırasında bir savuruşu var aman deyim yani… Hatun tamamiyle bu iş için bir makine gibi yaratılmış sonra kendisi de tüm modifiyelerini tamamlamış sizinle birlikte yarışa hazır.

Bir kere ilişki sırasında sizi nasıl yönlendireceğini çok iyi biliyor. Oral konusunda tam bir virtiöz. Az kalsın ön sevişme sırasında zaten musluğu açıyordum. Ama jargon da olay nedir bilirsiniz kafa suyunu aynı anda salmak diye bir tabir vardır. Ama bu kız için durum gerçekten farklı. Onun ateşli tavrına ve süper görünümüne uzun süre dayanabilmeniz imkansızdır. Ben burada tüm şehir başta olmak üzere dilovası eve gelen kızlardan tutun da ormanda, arabada, trende her yerde neler neler yapabilen kızların hepsi ile görüştüm. Ama bugüne kadar hiç biri hakkında yazmadım çizmedim. Bu hatun aklımı başımdan aldı resmen. Bakın kaç kelimeyi bu kadın için kurdum aslında Dilovası bayanları deyince kaç tane sayabiliriz ama saymıyorum aklım hep aynı kişide çünkü.

Arkadaşlarımdan kime anlattıysam benim aşık olabileceğim ihtimalleri üzerinde durdular. Ama benim yaşım 45, bu saatten sonra herhangi bir aşk anlayışım yok benim. Yalnızca pompa var. Bir dişi bulup veriyorum küsküyü. Benim bu saatten sonra olayım tamamen budur. O nedenle sizler de Buket’e gittiğinizde rahatça takılabilirsiniz. Bazıları bana şaka amaçlı abi senin karıya gittik diyorlar. Olum diyorum ne benim karısı kadın zaten umumi hela gibi herkes girip çıkabiliyor. Sonuçta cukkasını verirsen defterini okursun değil mi ama… Bende amma çok argo yaptım bu yazının içinde olmadı doğrusu. Ama artık daha fazla lafı uzatmayayım. Siz benim dediğim gibi aşağıya da o süper suratını koyacağım bakarsınız ve en kısa zamanda bana dua edersiniz.

Listing ID: 4285d7e9e9d43b00

16 Eylül 2019 12:00

This ad has expired

Comments