Ereğli Mahallesi Yeni Çıtır Hatun Kareni’yi Tanıyalım

 

Ereğli Mahallesi Yeni Çıtır Hatun Kareni’yi Tanıyalım

Bu siteye üye olmayı uzun zamandır istiyordum. Her gün yeni bir engel çıkıyor son bir haftadır. Ama bu kez kendi kendime ne olursa olsun oturup başına gerekeni yapacağım dedim. Şimdi de bu işin başına geçtim ve kendimi tanıtmaya sizler için başlıyorum. Gerçekten bu mesleği uzun yıllardır yapan ablalarıma baktığım zaman bir gün onlar kadar tecrübeli ve bilgi sahibi olabilir miyim bilmiyorum ama şu an için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Ereğli mahallesi kız olarak yeni ve seksi biriyim. Ayrıca “çıtır kız” terimine de son derece uygun olduğumu düşünüyorum. Erkekler biraz zayıf ve sevimli kızları sanki daha çekici buluyorlar. Bir de üzerine benim gibi sarışınsanız sanırım bu sizi diğer pek çok kişiden daha tatlı yapıyor.

Bu tip küçük şehirlerde bu işi yapmak büyük yerlere oranla elbette çok daha zor. Fakat küçük yerlerinde kendilerine göre büyük oranda heyecanları var. Mesela burada kendinize küçük bir imparatorluk kurabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı merak etmeyin yazımın içinde size açıkça anlatacağım. Bir kere bu şehrin erkeklerini çok iyi tanımanız gerekiyor. Bu erkeklerin sizden ne istedikleri ve tam olarak ne için para harcamaya müsait olduklarından emin olmalısınız. Hiçbir erkek hüsranla sonuçlanmış bir cinsel deneyime bir kez daha gelip ücret ödemek istemez. Bunun yerine daha heyecanlı ve sürekliliği olan, sahip olduğu sıkıcı rutinden onu çekip alabilen bir anlamda kendi düzlemini yaratabilmiş kadınlar ile olmayı seçerler. Bunun gibi bir kız olmak için de illa ki yüksek tahsilleri yapmış olmaya ya da yıllardır bu işi yapmış olmaya gerek yok. Zaten bizim işimizde özellikle ereğli mahallesi bayanlar gibi takılan insanların içinde cahil sayısı oldukça fazla. Bu cehaletin bir adım önüne geçtiğiniz anda zaten bu durum sizi çok daha güzel ve iyi bir yere taşıyacaktır. Erkeklerin zihinleri hakkında okuyacağınız bir miktar makale ile birlikte araştırma yapabilirseniz mesleğiniz ne olursa olsun daha iyi yerlere geleceğinizden emin olabilirsiniz.

Ben size erkekleri anlama klavuzu gibi kendime dair yaptığım bir testten bahsedeyim. Mesela;

  1. Sinirli olan bir erkek ile birlikte olmayın. Bu erkek tipi müşteri dahilinde bile yanınıza gelse mutlaka sorun çıkaracaktır. Psikolojileri düzgün beyler sizi yukarı taşıyacaktır.
  2. Yaptığınız işin zor yanlarının farkında olun ve her erkeğe yetmeye çalışmayın. Adamları bazen bir kirli mendil gibi atmasını bilin.
  3. Parayı veren düdüğü çalar derler ama burada biraz fazla değişken var. Her zaman böyle olmadığını onlara bir şekilde belli edin.
  4. Tabi ki erkeklerin pis olanlarıyla yani kendisine bakmayanları ile asla görüşmeyin.
  5. Seksi ve güzel görünmenin yanı sıra mutlaka hijyene önem verin. Bu sizi daha çekici ve arzu edilen bir kadın haline getirecektir.
  6. Aslında maddeler tabi ki çoğaltılabilir. Ama siz zaten genel olarak ne demek istediğimi anladınız.

Ben burada kendimi tanıtmanın yanı sıra sizlere hem bir kaç kare fotoğrafımdan paylaşım yapmak hem de mesleğimi ne kadar ciddiye aldığımı göstermek üzere bulunuyorum. Bunu da unutmayın. Erkekleri anlama klavuzunu elbette profesyonel olarak ben yazmadım zaten böyle bir şeyi kaleme alabilecek kadar akademik kariyerim ve tahsilim yok. Ama bildiğim ve tecrübe ettiğim kendime göre sizlerle paylaşmak istediğim şeyleri anlatabildim.

Adım da bahsedecektim ama sanırım çok fazla merak konusu edilmiyor. Kareni, aslında yabancı değilim bu tip sorulara da kapalıyım.

Fotoğraflarım da orjinal olduğu için sizi şaşırtabilir. Genelde biliyorum buralarda kimse gerçek resimlerini koymaz. Ama benim her yerim gerçektir. Sizleri kandırmak için burada değilim beyler. Bunu da çok iyi anlamını rica ederim. Dış görünüşümdeki güzelliğin yanı sıra iç güzelliğimin de tadına vardığınızda çok memnun olacak ve bensiz yaşayamayacak hale geleceksiniz.

Son derece yerli bir kızım. Anam da babam da Türk ama işte ismim böyle konmuş vardır herhalde mantıklı bir açıklaması. Ereğli mahallesi kadınları içinde hem çıtır olsun hem de biraz fazla konuşsun ve sizi şımartsın istediğiniz biri varsa işte o ben oluyorum. Ve sizlerin telefonlarını en kısa zaman içinde bekliyorum kıymetli beyler…

Listing ID: 4275d74f4c4737be

8 Eylül 2019 18:00

This ad has expired

Comments