Gebze Liseli Bayan Arayanlar Sizinleyim

 

Gebze Liseli Bayan Arayanlar Sizinleyim

Sarışın bayanlara olan ilgi her zaman herkesçe bilinir ama bu tabi kişisel bir tercih olarak ön plana çıkıyor. Sonuçta esmer sevende var ama ben sarı olanların tarafındayım. Gebze’de kalıyorum öğrenci evim var. Zaten aynı zamanda öğrenciyim. Ailemle geceleri birlikte kalmama rağmen gündüzleri çalıştığım evde oluyorum. Çalışmak için bir kaç arkadaş bir araya gelip tuttuğumuz bir evimiz var. Müşteri olarak gelen beyleri de burada konuk ediyoruz.

Gündüzleri ancak okulu ektiğim zamanlarda çalışıyorum. Lisede okuyorum ama merak etmeyin reşit durumdayım. Yani kendi kararlarımızı verebileceğimiz bir yaşta olduğum içinde sizlerin de aklında herhangi bir soru olmasın. Kendimi tanıtmam gerekirse sizlere verebileceğim en benimle ilgili bilgi Gebze’de aklınızdan geçen tüm ilişki boyutlarını birlikte yaşayabileceğimiz olacaktır. Ben yaşıma göre tecrübesi yüksek bir kızım. Bu sebeple de tüm talepleri yerine kolayca getirebilirim. Hayat felsefesi olarak neşeli ve tutkulu biriyim. Bu nedenle de yanımdakilerin enerjilerini çok çabuk yükseltebilen bir yapım var. yanımda olduğunuz her an kendinizi çok iyi hissetmeniz için ne gerekiyorsa yapabilirim.

Liseli bayan konusunu genel olarak sizlere ek hizmet olarak sunarlar ama benim normalim yani orjinalim o şekilde. Mesela okuldan çıkmış bir fotomu sizlerle paylaştım. Bu bizim okulun oradaki parkta çekildi. Bazen arkadaşlarla dersleri ekip burada takılıyoruz. Kendi dünyama dönebildiğim ve huzur bulduğum bir yer. Bu tip yerlerde doğa ile baş başa kalıp ruhumu dinlendirebiliyorum. Bu da bana çok iyi geliyor. Bir de inanmazsınız futbol maçlarına bayılıyorum. Bir çok kız sevmez bilirsiniz ama ben severim. Koyu bir BJK taraftarıyım aynı zamanda. Beraber her şeyi yapabiliriz derken zaten ne kadar ciddi olduğumu artık anlamışsınızdır.

Bir de sizlerle en büyük hayalimi paylaşmak istiyorum. Bu hayal gerçek bir stadyuma gidip takımımın maçını izlemek. Tabu bunun için önce Beşiktaş’a gitmek gerekiyor. Bunu da henüz yapabilmiş değilim. Şöyle cengaver bir arkadaş arıyorum bana bu konuda da özellikle yandaşlık yapacak olan. Beni sevecek ve taşıyabilecek birinin maçlara da götürebilmesi lazım zaten. Bir gecelik buluşmalardan bu sonuç çıkmaz ama uzun süreli takılacaksak bunu beraber yapabiliriz sanki. Hem tatil yapabiliriz hem de maç izleyebiliriz. Alkolden ve gece hayatından çok haz etmesem de sizlerin bu yönde istekleri olursa eşlik de edebilirim tabi ki. Kısacası her türlü ortama ayak uydurabilecek bir nitelikteyim. Bir de genelde arkadaşın var mı diye soruyorlar evet var. Bunu da sürekli sormayın lütfen.

Bir çok arkadaşım var ama işimiz gizli olduğu için hepsi bu durumdan haberdar değil. Benimle görüşüp benim sıradan bir ev kızı olduğumu düşünen de çok arkadaşım var. Bu sebepten ben biraz daha yalnız takılan bir kuş gibiyim. Beni yek görecek ve tanıyacaksınız.

Listing ID: 5235d852b7372975

Comments