Genelev Tecrübesiyle Başiskele Ateşli Aslıhan

 

Genelev Tecrübesiyle Başiskele Ateşli Aslıhan

Daha önce genelevde çalışmış olduğum için bu tecrübem sayesinde erkeklerin dilinden iyi anlıyorum. Yatakta ne yapacağını bilmeyen ve sizi sinir krizine sokabilecek kızlardan bıktıysanız ve biraz tecrübe arıyorsanız tam da yerine geldiğiniz diyebilirim. 10 sene kadar bu alemde çalıştım ama artık kendi evimi açtım yanıma da bir kız aldım hem onu çalıştırıyorum hem de kendim başiskele bayan olarak çalışıyorum. Yanımda çalışan kız uzak yerlerden talep olursa sizler tarafından örneğin otel, apart vs kendisi geliyor ama evimize gelmek isterseniz sizi isterseniz grup olarak ikimiz isterseniz de yalnızca ben ağarlıyorum. Bu konularda çok ustayımdır. Rahatlayacağınızdan şüpheniz olmasın.

Bir zaman önce Başiskele tarafına yerleştim. Aslında İzmit denince pek oturmadığım yeri kalmadı ama burada kendi evim olduğu için daha da rahat bir ortam sağlayabiliyorum hem sizin için hem de kendi çalışma ortamım için. Yaşıtlarım pek yok zaten bu arada ben 45 yaşındayım yani sizin yaşınız kaç bilemiyorum ama siteler için biraz standart üzeri durumdayım diyebilirim. 30’umdan sonra bir süre umumi evlerde vesikalı olarak çalıştım. O zamanlar başıma gelen bir takım olaylardan sonra buna mecbur kalmıştım. Sokakta ve kimsesiz kalınca tabi ki pek fazla çalışma ortamı seçecek durumunuz kalmıyor tabi ki. Sonra durumları toparlayınca bir ev aldım hemen Başiskele bayan olarak kendimi bu bölgeye atmadım ama zaman içinde adım adım bu tarafa doğru geldi yaşadığım evler. Şimdi de son derece huzurlu ve sizlerle birlikte mutlu bir hayatım olmakta.

Yanımdaki kızlar zaman zaman değişebiliyor malum bu tip hatunların zaten dertleri bitmiyor. Ya çocukları hastalanır ya memlekette analarına babalarına bir şeyler olur sürekli olarak bir hareket oluyor yani anlayacağınız. Ama benim çeşitli katı kurallarım var bunlara uyan kızlar yanımda kalabiliyor. Geçenlerde başka bir partner sitesi üzerinden bana yazmışlar. İşte abla yanına gelsek seninle çalışsak nasıl olur diye. Dedim ki sakın gelmeyin çünkü baktım tiplere yani tam zıpır ben bu kadar genç kızları zapt edemem. Zaten bunlar çiçek gibi oluyorlar. Bir süre sonra seni beni beğenmez hale geliyorlar. Ben burada işin tüm orospuluklarını öğretiyorum sonrasında hatun bakıyor benim yanımda sıkılmış kendisine bir büzüktaş ya da bir pompacı bulup anında topukluyor. Bu sebepten her önüne geleni de yanımda çalıştırmıyorum.

Bir diğer önemli husus ise Başiskele bayanı olarak bizi seçip evimize misafir olmuş beyler karşı davranış şekilleri oluyor. Bu konuda çok titizim herkes haddini bilecek ve ne görevleri olduğunu iyi bilecek. Adamlar buraya yas tutmaya ya da ağıt dinlemeye gelmiyorlar onları eğlendirecek gerekirse kalkıp iki göbek atmasını da iyi bilecek. Anlayacağınız ben biraz alaturka bir kadınım ve bunun gibi Osmanlı’dan gelen eğlence kültürüne çok daha yakın durumdayım. Ateşli bir kadın olduğumu söylerler. Gerçek adım olmasa da internet ortamlarında Aslıhan ismini kullanıyorum. Benim yaşımda bu isme sahip kaç kişi var aslında onu da merak ediyorum doğrusu.

Önemli not bildirmek isterim sizlere: Daha öncesinde genel olarak bir çok yerde bulunduğum için pozisyon zenginliği ve erkeğin fantezileri üzerinde geniş ve büyük bir ihtisasım bulunmaktadır. Sizler için çok farklı konseptlerde evimi hazırlama lüksüm de var. Ayrıca kondom şartını kimsede aramıyorum. Bu benim için çok renkli ve keyifli bir aktivite oluyor sizlerin gelmesi olayına her zaman böyle bakıyorum. Bu nedenle her pozisyona gelen bayan olarak da beni telefonlarınıza rahatlıkla kaydedebilirsiniz.

Listing ID: 295d8128e872545

18 Eylül 2019 12:00

This ad has expired

Comments