Güvenilir Bayan İbnisina Mahallesi

 

Güvenilir Bayan İbnisina Mahallesi

Her zaman haberlerde ya da orada burada duyar görürsünüz izmit kızların zaman zaman baskına uğradıklarını. Bunun sebebi ise kafaları güzel pervasız çalışan ve her zaman dikkatsiz davranan kadınların olmasıdır. Bu şehirde bu sayı biraz ama ama yine de yapanların sayısı genel ortalamaya göre biraz fazla. Ben diğer taraftan bir kadınım. Her zaman öncelikle müşterilerinin güvenliğini düşünen bir kadınım. Sizlerin benim yanımda bu sıfatlara maruz kalmasına gönlüm razı olmaz elbette. Bu yüzden sizlere güvenilir ibnisina mahallesi bayan olarak kendimi tanıttığım bir başlık metni yazdım. Burada çok fazla kadın yok zaten semtin büyük bir kısmı askeri olarak yerleşim yeri yapılmış. Bunu bilenler bilir ama yeni gelmiş olan biri için Derince gerçekten çok sıkıcı olabilir.

Bize düşen de bu sıkıcı ortamdan sizi alıp renkli rüyalar diyarına taşımaktadır. Ben bunu gerçekten çok severek yapmıyor olsaydım 25 yaşında bu şehrin hem de Derince gibi bir ilçesinde yaşamazdım. Ama burda özellikle çarşı iznine çıkmış olan ya da onlara dışarıdan eşlik eden adamlara ibnisina mahallesi olarak hizmet vermek çok hoşuma gidiyor. Bu konuda gerçekten kendime çok güveniyorum. Bir de önlemlerim çok yüksek olduğu için sizlere en farklı deneyim benim yanımda mümkün olabilecek bunu görebiliyorum. Mesela benim kapımda yani apartmanın altında 7/24 bekleyen bir insan var. Yani ona maaş ödüyorum o benim güvenliğim yerine göre de özel korumam. Bunu kaç kadın kendisi için yapar ki ama ben yapıyorum. Çünkü biz birlikteyken kimsenin bizi rahatsız etmemesi gerekir. Bazı özel ve büyük konular olursa da”B planı” her zaman mevcut bunu da zaten evime misafir olan beylere özel olarak anlatıyorum.

Bir de zührevi olarak durumu değerlendirmek gerekiyor tabi ki. Herhangi bir cinsel hastalığımın olmadığına dair raporum var. Tabi ki bunu sizden beklemiyorum ama zaten o şekilde bir şüphe uyandırabilecek beyler ile ilk temastan sonra zaten vedalaşıyorum. İnsanları tabi karpuz değil içini açıp bakamayız ama üç aşağı beş yukarı bir değerlendirme yapmak mümkün olabiliyor. Bu nedenle de sizden rapor değil ama güzel bir diksiyon bekliyorum. Arabası olan beyler olursa istedikleri farklı fantezileri de yapabileceğimi eklemek isterim ilanımın son cümlelerine gelirken. Arabada seks yapan izmit bayan arıyorsanız da doğru yerdesiniz bu konuda endişeniz olmasın. Bunun dışında her türlü ortama ayak uydurabileceğimi de belirtmek isterim. Ben ibnisina mahallesi  dediğiniz de parmak ile gösterilen eskortunuz olarak sitenizde her zaman varım ve var olacağım. Sizleri en cazip koşullar ile bekliyorum. Haydi bakalım eller telefona artık…

Listing ID: 8605d72587bd8a4c

7 Eylül 2019 06:00

This ad has expired

Comments