Güzellik Uzmanı Rita Başiskele Azeri Bayanınız

 

Güzellik Uzmanı Rita Başiskele Azeri Bayanınız

Tüm baylara selam ederek başlamak isterim sözlerime. Azerbaycan’dan Rita ben. Esmer güzeli ve hayatını kadınların daha güzel görünmelerine üzerine adamış bir bayanım. 35 yaşındayım olgun kategorisine giriyorum sanırım artık. Buraya gelmeden önce kendi memleketimde çok fazla değer görmüyordum. Zaten ortalama bir ailenin en büyük kızlarıyım. Babamın da erkenden bizi terk etmesiyle tüm ekonomik yük omuzlarıma bindi ve kendimi bildim bileli bir çok farklı sektörde çalışmak zorunda kaldım. Ancak zaman geldi gitti ben artık durumu değiştirmem gerektiğini fark ettim. En küçük kardeşim evlendikten de sonra benim artık yapacak çok fazla bir işim kalmadı bizim oralarda. Bir an önce yer değiştirip içimde yanıp tutuştuğum işi yapmak üzere yola çıkmak istiyordum. Sonuçta burada bir eski arkadaşım bana yardım etti ve geldik.

Başiskele’de 2 yıldır aynı apartmanda yaşıyoruz. Zaten apartman hiç öyle zannettiğiniz gibi tutucu veya ailelerin kaldığı bir yer değil. Eski mutfak dolapları, eski vitrinlerle dolu bir çok daire eşyalı kiralık halde zaten. Genelde de kısa süreli olarak veriyorlar tabi ki kiraya. Bizde kısa süre kalırız diye tutmuştuk ama sanırım şu anda en eski ikili biz kaldık. Bu arada emin değilim ama sanırım binada çalışan başka insanlarda mevcut durumda. Bazen apartmana bize gelir gibi müşteriler gelip gidiyorlar ama bu adamların kim olduğu belli değil. Bu arada apartmanda kalan herkesin bayan olması da bizlere bir miktar fikir veriyor tabi ki.

İşte böyle bir yerde kalıyoruz ve sizleri de genel olarak hava karardıktan sonra ağırlamayı tercih ediyoruz. Her ne kadar kendinizi refah içinde hissedin desek de önlemlerimizi almakta fayda var. Güzellik uzmanı oluşumdan bahsetmiştim sizlere. Doğrudur. 18 yaşımdan beridir kendimi bildim bileli bu işe meraklıyım. Kendime de o minvalde çok bakım yaparım. Çok güzel bir dış görünüşe sahip olduğum gibi aynı zamanda da erkekleri peşinden sürükleyen bir imaj benimserim burada. Eskiden çok değer görmeyişimin bir miktar dışa vurumu olabilir sanki. Sonuçta herkesin hayatında bir çok travmatik olay var öyle değil mi. Ben de erkeklerden çok şiddet gördüğüm için şimdi ayaklarıma kapanmaları çok hoşuma gidiyor.

Hatta bu konu ile ilgili bir anım var geçenlerde bir adam geldi. Başiskele’de oturuyormuş ve kendine gecelik partner hatun arıyormuş. İşte kendini ifade etti falan vesaire bende kabul ettim. Kalktı geldi. Bir sürü şey alıp gelmiş eve. İçki, yemek, çerez gibi şeyler. Sonra başladık konuşmaya adam işte evliliğinden memnun olmadığını, boşanmak istediğini bizim gibi kadınlardan başını alamadığını çok düşkün olduğunu falan söyleyip durdu. Daha sonra da baktım sarhoş oluyor. Yatağa geçmek isteyip istemediğini sordum derken sızdı. Ancak eğer geçseydik benden tek isteği ona köle gibi davranmamdı. Adam da tipine bakınca kahvede okey oynayacak dayılara benziyor ama içinden bir fantezi canavarı çıktı. Yani demem o ki buna benzer çok fazla olay ile karşılaşıyoruz ve hepsini alıp kabul ediyorum. Bu yüzden çekinmenize de hiç gerek kalmıyor tabi ki.

En kısa sürede bu esmer Azeri güzeli başiskele bayanı yanınıza çekmek ve onunla zaman öldürmek isterseniz buradan bana ulaşabilirsiniz. Bu arada apart veya butik gibi yerlerde de çok lazım gelirse çıkıyorum. Aramızda konuşmak üzere bu detayları…

Bu arada sizlere kendi kaldığım yerden aldığım bir kaç kare resmi paylaştım. Bunlar kaldığımız yerler, gezip tozduğum yerler, genel olarak nasıl bir tarza sahip olduğumu da açıklayabilecek şekilde ifadeler. Buradan size fikir gelebilir benimle ilgili. Görüşmeden önce ön bilgi formunda bunları alabilir ve değerlendirmenizi ona göre yapabilirsiniz.

Listing ID: 935d89f83d5da5d

24 Eylül 2019 14:07

This ad has expired

Comments