Havuzlubahçe’de Botokslu Körfez Bayan Kiraz

 

Havuzlubahçe’de Botokslu Körfez Bayan Kiraz

Merhaba tüm beylere bu site üzerinden selam ederek söze başlamak istiyorum. Benim için öncelikle sizlerle burada olmak çok büyük bir keyif ve hepinizi en içten sıcaklığımda kucaklıyorum. 27 yaşındayım ve adım Kiraz. Aslında bu ismi sanırım dudaklarımın şeklinden dolayı almış olmalıyım. Çünkü her iki dudağımı da çok çekici bulacaksınız adeta bir kiraz gibi hem yemek hem de öpmek isteyeceksiniz. Ben sevişmeye doyamayacağınız bir bayan olarak buradayım ve diğer hiç bir kadına benzemem. Tanıyan tanır tabi ama ben burada yeni bir araya gelmek istediğim beyler için varım.

Esmer güzeliyim ve uzun saçlarımla aklınızı başınızdan alabilirim. Ayrıca siyah iç çamaşırı ve kırmızı iç çamaşırı dışında başka renkte bir giysi tercih etmem. Benim enerjilere olan inancım çok yoğundur ve ateşin ve matemin renklerini tercih ederek ruhuma da seks esnasında adeta bir şifa vermekteyim. Bir de kadınların yalnızca giydikleri değil dış görünüşleri ile ilgili de söylemek istediklerim var. Örneğin her kadın kendine baksın isterim ama yoğun olarak bir çoğu bunu yapmıyorlar. Her biri kendini çok yukarıda görüyor ve kocalarını ya da sevgililerinin sadece onlarla olacağını sanıyorlar. Ah ahmaklar… Öylesine yanılıyorlar ki…

kendinizi estetik anlamda güçlü kılabilecek şeyleri yapmak zorundasınız. Mesela dudaklarınız küçükse onlara botoks yaptırmalı memeleriniz küçükse onları büyütmelisiniz. Yani kadının bir seks objesi gibi görünmesine bende karşıyım ama sonuçta kadın seks yapılan bir fizik. Bu nedenle de erkeklerin gözünde bu kadar yoğun tercihlerin içinde nasıl bir adım öne çıkmayı düşüneceksiniz ki. Tabi ki bu anlattığım şekillerde kendinizi onlara beğendirecek ve ortamınız ne olursa olsun benim körfez escort bayan olarak kendimi sevdirdiğim gibi sizler de beğendireceksiniz. Sonuçta erkekler basit varlıklardır ve onları vücudunuz ile çok kısa süreler içinde kendinize çekebilirsiniz. Bunun için biraz kendinize zaman ayırmalısınız. Üstelik öyle kuaförlere de dünya para vermeye gerek yok. Ben kiraz hanım olarak sizlere daha pek çok tavsiye de bulunabilirim. Bana özel olarak ulaşmanız yeterli olacaktır.

Körfez ilçesinde zaten kafanıza göre bir kuaför bulmanız zor. Bu yüzden bu estetik operasyonlar konusunda İstanbul ya da Ankara gibi metropol kentleri tercih etmelisiniz. Biraz paraya kıyarak en iyi yerde yaptırmalısınız sonuçta söz konusu olan vücudunuz yani. Bunun dışında merak ettiğiniz tüm konuları benim evime misafir olarak da sorabilirsiniz. Evim Körfez ilçesinin Havuzlubahçe semtinde kalıyor. Burayı bilen bilir evler tam da isminde geçtiği gibi hep havuzlu ve dublex. Zaten bana konuk olacağınız evde o şekilde. Rahat edecek ve burada en güzel orgazmları yaşayacağınızdan şüpheniz olmasın. Konu biraz dağınık gibi oldu anlatım tarzımdan ama bu kısıtlı zamanda aklıma gelen pek çok konuya dair sizlere bilgi vermek istediğim için oldu. En kısa zamanda sizlerle buluşunca ne kadar tez canlı biri olduğumu zaten anlayacaksınız.

Listing ID: 4205d7bbbb6a363b

Comments