İki Kuzen Çalışıyoruz Yalnızca Grup Görüşüyoruz

 

İki Kuzen Çalışıyoruz Yalnızca Grup Görüşüyoruz

Biz buralı değiliz. İki kuzen olarak geldik İzmit’e. Burada Dilovası’nda bir ev kiraladık geçen ay. Aslen Antalyalıyız. Artık çalışmaya gidiyoruz diyerek ailelerimizi bırakarak buraya geldik. İki kız olarak takılmak ve hayatın tadını yaşamak istiyoruz. Bugüne kadar yoğun aile baskısı ile yaşadığımız için aslında kafesi açılmış birer kuş gibi hissediyoruz şimdi kendimizi. Ben şahsen aynaya baktığımda yüzüme renk geldi resmen diye cümle kurabiliyorum. Kuzenim de keza öyle. Artık ayrı evimiz kendimize ait bir dünyamız var. Bu ne kadar da güzel bir şeymiş diye geçiriyorum şimdi içimden. Sizler bizi bulmak istediğiz zaman bir kaç anahtar kelime sunacacağım. Dilovası grup takılan kızlar, Dilovası grup seks yapan bayanlar gibi her türlü sonuçta bizleri rahatlıkla bulabileceksiniz.

Burada fakir fukara takılan ve üç kuruş para kazanıp amele olarak çalışıp yanımıza gelmeye çalışan beyler için kapımız kapalı. Bu sebeple zaten yalnızca iş adamları ile lüks otellere çıkıyoruz dedik baştan. Bizler daha önce bu işi yapmadık ama nasıl yapıldığı hakkında çok araştırma yaptık. Ben yani Özge zaman zaman erkek arkadaşlarımla bu fantezileri aslında ta lise yıllarımdan beri yaparım. Hoş bitireli de zaten çok olmadı. 4 sene önce liseden mezun oldum. İşte evde bir türlü rahat edemedik sürekli ezildik zaten 7 kardeş olunca size de çok bir değer verilmiyor Maalesef bende tası tarağı topladım teyzemin kızı da işte o da benimle adı Oya, birlikte burada geldik. Yani konuyu dağıtmadan söyleyeyim bizim için cebi sağlam olanlar birinci öncelik olacaktır.

Bu arada daha başka grup yapan hatunlara baktım hepsinin ilanı standart göründü yüzüme. Mesela biraz daha detaylı şeyler yazmaları gerekiyordu. Mesela 1500 dolar alıyoruz biz gecelik olarak görüşmelerimizden. Tabi ki ikimiz için toplam olarak. Ama bakıyorum ki kızların fiyat verdikleri yok habire kendilerini met edip durmuşlar. Bu da bana çok ilginç geldi açıkçası. Bende ilk kez bir dilovası eskort sitesine ilan veriyorum ama ben hiç böyle yapmadım. Önce fiyatı belli etmek lazım. Adamlar ona göre arasınlar zaten. Bir de gerçek bir kare çekeceğim sizler için hatta yüzlerimizi bile kapatmayacağım bunu da yapan çok fazla insan yok gördüğüm kadarıyla. Sizler nasıl göründüğümüzü ve kim olduğumuzu bilerek siteye yaklaşım yaparsınız.

Bu arada gördüğüm kadarıyla bu site çok iyi bir site. Hem tasarımı hem de bizlere verdikleri söz haklarıyla adından çok söz ettirecek gibi duruyor. Bence burada tanışıp birlikteliğimizi farklı yönlere de taşıyabiliriz. Sonuçta ikimizin de sevgilisi yok anladın sen!

Listing ID: 5295d83b6e4e22de

Comments