İri Göğüslü Dolgun Orhangazi Mahallesi

 

İri Göğüslü Dolgun Orhangazi Mahallesi

Öncelikle çok titiz bir kadın olduğumu sizlere bildirmek isterim. Gerçekten bu titizliğim bazen öylesine hat safhalara geliyor ki insan kendinden bile şüphe edebiliyor. Zaten bizim gibi biraz kilo problemi olan bayanların özellikle titiz olması gerektiğine inanıyorum. Ben dolgun bayan orhangazi mahallesi Sofya. Benim için göçmen misin diye soruyorlar ama cevabım “hayır”. Gerçekten anne ve babamın bana bu ismi neden verdiklerini bilmiyorum. Zaten aslen Ardahanlıyım. İri göğüs isteyen baylar için siteye geldim. Zaten bakınca da benim kadar dolgun bir kadın pek yok. Maşallah herkes genel olarak sıfır beden takılıyor ve tahta gibi zayıf kadınlardan oluşuyor. Bir de hepsi en güzel benim diye yarışıyor. Ama benim hiç bir takıntım yok. Ben yalnızca büyük meme seven beyler için burada olacağım.

Titizlikten bahsetmişken öncelikle evimin temizliğini buradan tahmin edebilirsiniz. Sonuçta erkeklerinde titiz olanları çok fazla bu memlekette. Herkes sürekli hareket olan bir evde elini kolunu güvenli bir şekilde ne tarafa koyacağını bilmek istiyor. Bu nedenle benim evim de 2 tane temizlikçi kadın günlük olarak çalışıyor. Zaten bir tur da ben çok yorgun olmazsam akşam evi temizliyorum. Bu nedenle gönlünüz çok ferah bir şekilde yanıma konuk olabilirsiniz. Dilovası taraflarında bayan arayan ama şöyle etli bir kadın arzuluyorum diyen özellikle orta yaş grubu erkekler varsa en kısa zamanda onları beklerim.

65 kiloyum ve 96 göğüs ölçülerim. Aslında daha önceki yıllarda arkadaşlarımın yoğun ısrarları sonucu hani bazı ünlüler de yapıyor ya meme küçültme ameliyatı olmak istedim. Ama şimdi bu kadar çok para kazandırdıklarını görünce iyi ki de olmamışım diyebiliyorum. Benimle birlikte olmalarından çok mutluyum. Bu yüzden de buradayım zaten. Artık küçültmeyi belki biraz daha yaşlanınca düşünebilirim. Şu anda gündemimde böyle bir konu yok zaten.

Dolgun bayanların her zaman için zayıflardan daha çok rağbet gördüğünü düşünürüm ve bugüne kadar da istisnasını görmüş değilim. Ama siz de benim gibi düşünüyorsanız görüşelim. Aksi takdirde bazen densiz tipler kapı açılınca ben sizi daha zayıf bir kadın olarak tahmin ediyordum gibi aptalca cümleler kuruyorlar. Bu durum gerçekten çok can sıkıcı olabiliyor. Lütfen hareketlerimize de sözlerimize de çok dikkat edelim. Titiz olan ve temizliğine dikkat eden orhangazi mahallesi bayan arayan her erkek için sitenizdeyim.

Listing ID: 565d725bb983fde

Comments