Karagöllü Mahallesi Ebru Hoş Sohbet İsteyenlere

 

Karagöllü Mahallesi Ebru Hoş Sohbet İsteyenlere

Derince’de yaşayan bir erkeğin ruhundan çok iyi anlayan kaliteli bir kadınım. Sıfır beden diye tabir edilecek kadar zayıf ama bir o kadar da bembeyaz pamuk gibi tenimle sizleri coşturan bir yapım var. Zayıf kadınları seven onları okşamaktan keyif alan ve yumuşak noktalarını çok iyi bulan beylerdenseniz eğer bir an önce görüşsek iyi olur diyebilirim. Karagöllü mahallesi partner kadın olarak sizlere hizmet vermek benim için onur olacaktır. 30 yaşındayım ama çıtı pıtı görüntümün altında olgun bir kadın var anlamına gelmez. Ben hala ruhu 17 yaş gezen bir kızım. Kendimi de her zaman böyle hissettim. Arkadaşlarım biraz çenemin düşük olduğunu düşünürler. Bu sanırım benimle ilgili doğru bir tespit ama yeterli değil. Benim işimin ustası olduğumu istediğimde bir erkeği zevkten delirtebildiğimi bu yüzden de etrafımda çok sayıda benim için yanıp tutuşan insan olduğunu bilmezler. Bu yüzden bu tatları almak için bizi sokağa gelmeniz gerekiyor. Benim evimde misafir olunca hoş sohbet bir kadınla takılmak ne kadar güzel oluyor göreceksiniz siz de.

Ayrıca masaj hizmetimin de olduğunu söylemek isterim. Erkeklerin günün yorgunluğunu bir masaj ile atmak uğruna ne kadar ücret ödeyebileceğini tahmin edersiniz sanıyorum. Zevk almak ve hayatı yaşamak yalnızca birkaç dakikalık orgazm saatleri değildir. Bunu işinin iyi yapan kadınlar çok iyi bilirler. Ben de onlardan biriyim. Size gelen müşterinin öncelikle ne gibi ihtiyaçları ve ne yaparsanız istediğiniz kıvama gelir bu detaylara bakmanız gerekiyor. Ben Ebru Hanım olarak bu şehrin en güzide kızlarından sayıyorum kendimi çünkü bir çok detayı bu uğurda yaşamış ve kat etmiş bir kadınım. Hoş sohbet isteyenlere bu şekilde davrandığım gibi konuşmayalım yalnızca işimize bakalım tadında olanlara da derhal operasyona dahil edebilirim. Benimle olmanın çok farklı ve zinde tutun yönlerini sizler de tadacaksınız.

Esmer güzeli bir hatun olduğum için genel olarak bana “çikolata” “esmer bomba” gibi lakaplar takarlar. Hatta bazı erkekler bu isimleri telefonlarına bile yazıyorlar. Tabi evli olmayan adamlar. Evli olanların telefonunda bir çok farklı erkek ismi ile kaydedilmiş bile olabilirim. O kısmı çok iyi bilemiyorum ben. Ama sizler Derince’ye gelip te bu ilçenin içinde bir de güzel zaman geçireyim telaşını yaşayacak olursanız ben her zaman burada oluyorum ve sizler için evimize randevu vermek suretiyle hazır tutuyorum. Derince’de yaşayan bir tek askerler ile görüşmüyorum. Bunun da özel ve hijyenik olmayan bir çok sebebi var. Şimdi bu benim çalışan kadın ilanımdan bu kadar çok ayrıntı vermem tabi ki mümkün değil. Sonuçta burada sosyolojik bir tespit yapmıyorum ama haz etmiyorum bu şekilde cahil cühela çocuklarla takılmaktan.

Sizlere bu özel sayfamda hem sarışın halimden bir kare hem de esmer halimden bir kare paylaşıyorum. Bu iki fotoğraf üzerinde değerlendirmenizi yapın ve beni hangi şekilde görmek isterseniz onu belirtin bende sizin kendimi bu şekilde hazırlama şansına sahip olabileyim.

Listing ID: 5055d76c1310c9cf

Comments