Körfez’de Gece Mekanlarında Dans Ediyorum

 

Körfez’de Gece Mekanlarında Dans Ediyorum

Adım Tuğçe, 26 yaşındayım ve profesyonel olarak dans eğitimi veren bir kadınım. Aynı zamanda şehrin en popüler gazino ve kulüplerinde striptiz dansçı olarak çalışıyorum. Bir de son yıllarda Türkiye’de de sayısı oldukça artan “Pole Dance” konusunda da oldukça ilerlemiş durumdayım ve arzu eden herkese eğitim de vermekteyim. Bunun dışında yalnızca hafta sonları körfez bayan hizmeti veriyorum. Benimle dışarıda yemek yemek isteyen, belirli uzun ya da kısa vadeli turlar yapmak isteyen, bazen sevgilisinin yanına üçüncü olmamı isteyen adamlara eşlik ediyorum. Seks yapmayan bir bayanım. Yani aslında yaptığımız mesleğin kelime anlamının karşılığını veriyorum. Gezmek ve eşlik etmek benim için olasılık dahilindedir. Ama cinsel birliktelik için ben bu sıfatı kullanmak yanlış olur. İşte o zaman tam anlamıyla Körfez’de çalışan seksi fahişeyim falan demem gerekirdi.

Zaten bayanların bu tutumunu da anlamış değilim. Neden abi sürekli herkesle birlikte oluyorsunuz. Üç kuruş için bir posta veren kadın ile benim aynı işi yapıyoruz demem kadar aptalca bir şey olamaz. Ben bu yüzden yatak partnerliğini asla eskortlukla aynı kefeye koymuyorum. Şimdi benim zaten kendi yaptığım olayları size anlattım. Dans gerçekten keyif aldığım ve uzun süredir geçimimi sağladığım ayrıca bugüne kadar yeteneklerimle kazarak geldiğim bir sektör. Ama şimdi ben ikinci bir iş olarak bunu seçtiğimde bedenimi elbette kiraya vermiş oluyorum ama tüm her şeyimle değil. Yoksa genelev kadınlarından bir fark kalmazdı herhalde.

Zaten içinde bulunduğumuz ortamlar genel olarak pis işlerin döndüğü ve kendini mafyatik sanan kolpaların da bolca bulunduğu yerler. Ben sahneye çıktığım zaman eskiden bir çiçek bir içki falan gönderirlerdi şimdi “Ben falancanın oğluyum geceyi benimle geçireceksin!” evet evet geçen gün gelen not aynen bu şekildeydi. Bizim bölüme bakan şef garsona dedim bu kim işte dedi patronun yeğeni seni istiyor bu gece. Tabi ki gitmedim ama bir sürü sorun olmuş Neredeyse işimden atılıyordum. Aslında bu gitmeme özgürlüğünü de her kadın kendine yaratamıyor bakmayın ben körfez kulüp bayanları içinde hem çok tecrübeliyim hem de bileğimin hakkıyla bugünlere geldiğim için kimse sesini çıkaramıyor. Ama yeni yetme bir kız benim yerimde olsaydı gece o elemanın kollarında olmak zorundaydı. İşte her işin bir pis yanı olduğu gibi bizimkinin de bu.

Daha asortik ve değeri bilinen yerlere taşınmak istiyorum ama henüz bunun için yeterli bir bütçem de yok belki bir gün körfez partner bayanlık işinden de ekstra olan gelirlerimi birleştirerek kendime bir bilet alır ve bir daha bu lanet şehre dönmem ne dersiniz. Belki sizler de bu durum için bana en kısa yoldan yardım etmeyi düşünürsünüz.

Dansçılar Gecelik Ne Kadar Kazanıyorlar…

En çok bu soruyu soruyorlar bana. Aslında dediğim gibi bizim yaşadığımız yerlerde çok fazla değer görmüyoruz. Avrupa ve özellikle Amerika’da pole dans olayı ile evini arabasını alan insanlar var. Bu coğrafya da bu işe de zaten bir nevi hayat kadınlığı gibi bakılıyor. Ben her ne kadar bu durumu lehimize çevirmek ve değiştirmek istesem de tabi ki her şeye gücümüz yetmiyor.

Bir sürü dans eden kız tanıyorum ama onlarda ya birinin eline düşmüş çaresizce çalışıyor ya da üç beş kuruşa tamah ediyor. Aslında gece çalışmayıp yalnızca eğitimler ile yürüyebilir de ama bunun içinde maddi güç gerekiyor. Biraz sermaye şart. Belki işte zamanla bunların üstesinden sizlerin de desteği ile gelebilirim şu an için bilemiyorum.

Listing ID: 9165d811b53e52e7

18 Eylül 2019 00:15

This ad has expired

Comments