Noel Kızla Birlikte Vakit Geçirebilirsiniz Gölcükteyim

 

Noel Kızla Birlikte Vakit Geçirebilirsiniz Gölcükteyim

Evim Gölcük merkezde. Biraz içine kapanık bir yer olmak ile birlikte benim gibi canayakın insanların kişisel çabalarıyla bir cennete de dönüşmeye müsait bir coğrafya olarak yorumluyorum içinde bulunduğum bu yeri. Evim kendime ait olduğu için gelip giden insanların hiç bir şekilde sorun yaşamadıklarını bilmenizi isterim. Bunun yanı sıra çok sıra dışı takılmalara şahit olabilirsiniz kafası çok açık ve hayal dünyası çok geniş bir hatunum. O yüzden de çok çarpıcı olabileceğini düşündüğüm bir tema ile sizlere yaklaşmak istedim. Bu da en güzelinden bir “Noel Kız” olabilirdi. Kostümlü partilere çok giderdim eskiden. Daha sonra İzmit’e gelip yerleşince sanki biraz duruldum ama o günlerin anısına sizin için bu giysiyi giyip kendimi çektim. Dikkatlerinizi cezbedecek bir görüntü olduğunu düşündüğüm için de hemen buraya yerleştirdim. Bakıp yorum yapmak da size kalıyor artık.

Aslında kişisel hayatımda organik ve sade olmaktan yanayımdır. Benim gibi düşünen insanların sayısı bu modern yaşamda her geçen gün azalmakta bunu çok iyi bilirim, her şey o kadar hızlı ve dinamik bir şekilde değişiyor ki böyle kalabilmemiz için bile dünya kadar efor sarfetmemiz gerekiyor. Ben bunlarla mücadele ediyor ve doğallıktan yana olan tutumumu sürekli olarak muhafaza ediyorum. Makyaj yapıyor musun diye sorabilirsiniz evet yapıyorum ama tüm kadınların kullandıkları o kimyasal firmalardan satın almıyorum. Her biri için özel organik üretim olan yerler biliyorum hatta artık bir çoğunu da kendim üretebiliyorum.

Zaten bir şeyler tasarlamak benim en büyük hobilerimden biridir. Gölcük’te bu tarz otantik ve entelektüel zevkler pek kabul görmez. Buranın insanı biraz yobaza dönük cinstendir. En ufak bir faklılık ortaya koyduğunuzda sizi hemen eleştirirler bunu bazen yüzünüze karşı yapamadıklarında arkanızda da yapma şansları vardır. Bu nedenle çevremde de sorunlar yaşıyorum kimseye güvenmiyor ve kimse ile iş yapmıyorum. Yalnız takılan bir partnerim zaten. Gölcük bölgesi içinde isteyen olursa otellere de çıkıyorum ama tabi güvenilir yerler olması şart.

Yeme içme hususunda da çok ciddi titizliklerim vardır. Öyle sıradan restoranlara gidip bir şeyler yiyemem. Yolda “X” bir yerden durup su alıp içemem. Birinin verdiği bir şeyi de yine aynı şekilde tüketmem. Benim için bu durum kalın bir çizgi oluşturur. Kesinlikle bu tabularım dışına çıkmam. İnsan ayırt etme konusunda da titiz davranışlarımın sayısı az değil ama bunların hepsini buradan madde madde yazmak şimdi biraz zor olur gibi duruyor. Dilerseniz bu kısmı birbirimizi görünce konuşacağımız şekilde saklamaya karar verelim. Siz buradan bir şeyler yazarak benim dikkatimi çekerseniz bende sizi Noel Kız kostümü giyerek karşılar ve mutlu etmek için elimden geleni yaparım. Vakit harcamadan eller telefona gitsin bakalım.

Listing ID: 8015d859d5a826c9

Comments