Rakipsiz İlaydayı Buralara Sizler Getirdiniz

 

Rakipsiz İlaydayı Buralara Sizler Getirdiniz

İnsanların hem fiziksel olarak hem de mental yönden dolgun olmasını her zaman savunmuşumdur. Yani kıçını başını geliştirmiş bir bayanın aynı zamanda kafasını da geliştirmiş olması gerekmektedir. Zaten yaptığımız meslek aptalların pek de becerebileceği bir iş değildir. Bu yüzden aptal sarışın gibi görünüp inanılmaz kurnaz olanların işlerini götürebildiği bir mecra burası. Ama işte ben o kadar da salak görünebilme kısmını da pek beceremiyorum. Eğer yapabiliyor olsam eminim ki çok daha iyi yerlerde olacağım ama bu iş insanları birazcık zorlayan cinsten. Karakterlerini farklı sunabilmek için her yolu deneyen bayanlar var. Bunları büyük bir kısmı uyuşturucu alıyor ve alkol kullanıyor. Kullanmayanlar ise benim gibi orta şiddetli ve orta karar yollarına devam ediyorlar.

Bundan 8 sene önce İzmit’te gelmiştim. O zamanki samimiyet dolu ortamlarımı ve insanların biraz daha fazla olan dostluklarını zaman zaman çok özlüyorum yalan yok. Ama tüm dünya değişirken bir semt ile müstakil hayatın değişmemesi imkansız olurdu zaten. Bugün geldiğim duruma bakınca herkesin tek derdinin para olduğunu görüyorum. Hayatta yaşamaya dair başka hiç bir şey yokmuşçasına davranan bir sürü insan var. Bir barda oturursunuz ve bir kaç içecek söylersiniz. Karşılaştığınız ya da henüz tanışacağınız biri size derhal maddi çıkarları için planlarını anlatmaya başlar. Ya da bunlarla ilgili farklı hedeflerini başarmıştır bunları paylaşır. Siz de istemeseniz de hoşunuza gitmese de dinlemek zorunda kalırsınız.

Ben Kartepe’de biraz daha yukarıda yaşıyorum. Sapanca gölü civarındayım ve bu kayak merkezlerine çok yakınım. Bu itibarla da buraya gelecek olan insanların bir kaç gün kalması şart oluyor. Benimle diğerleri gibi kısa süreli görüşüp kaçma şansını yok. Biri süre için mutlaka kalmalısınız çünkü buraya ulaşmanız bile yaklaşık İzmit’in içinden 17 km. Burada bir kış tatili planlayabilirsiniz. Gayet güzel kayak alanları da var ayrıca tüm eküpmanları buradan kiralama şansınız da var tabi eğer ki kayak yapmayı seviyorsanız ben size kalacak yer konusunda yardımcı da olabilirim. Ayrıca otellerin günlük ücretlerini göze almaktansa benim kartepe escort kız olarak koyduğum günlük fiyatları karşılayarak kolayca yerinizi hazırlamış olursunuz. Hem belki birlikte de kayabiliriz. Sizin bu kadar parayı ödedikten sonra kayacağınız kesin de benim de kaymam uygun olabilir sanki.

Günlük otel fiyatlarındansa benimle kalmanın en önemli yanı örneğin otel sizden günlük 120 lira civarı bir para isteyecek ama ben bunu günlük 100 lira yapacağım. Bunun içinde bir de kahvaltı vereceğim. Akşamları da rahatlamadan uyumayacaksınız. E daha ne ister ki zaten insan. Bu teklifi bir düşünün derim.

İlayda Su Hizmetlerinde Neler Yapar?

  1. Oral seks konusunda rakipsiz bir kadınım. Bunu her bayanın sizler için yapmadığını çok iyi biliyorum. Ama ben ücreti mukabilinde her türlü oyunları oynayabileceğiniz bir bayanım.
  2. İkinci Adım “Su” dilediğiniz şekilde seslenebileceğiniz bu kıza Anal konusunda da biraz ısrar edersiniz tatmin olabileceğinizi belirtmek isterim. Bu hatun yani ben, biraz ısrar edilmesinden çok hoşlanıyor. Bu bana kolay kadın değilim hissini çok fazla veriyor. Bu da benim gibi bir azgın bayanın kendini sizler için domine etmesine yardımcı oluyor.
  3. Seks kostümleri konusu da benim için apayrı bir başlık. Her türlü size utanç verebileceğini düşündüğünüz konuyu bana açabilirsiniz. Utanmanıza hiç gerek olmayacağından emin olabilirsiniz. Ben neler gördüm bir bilseniz. Bu nedenle çok yaşlı olmadığınız sürece her türlü münasebeti birlikte yaşayabiliriz kendinize tasa etmeyin.

Önceden şehir merkezinde yaşadığım zamanlarda çok daha popülaritesi yüksek bir kızdım. Dedim ya yıllar oldu geleli diye ben geldiğimden beri aynı şey ile meşgul oldum zaten. Bu nedenle bu civardaki erkeklerinde karakterlerini ezbere bilirim. Buralı değilim ama buralı kadar oldum sayılır. Beni olduğum yere siz getirdiniz diye başlık attım millet hemen yazmış nereye getirdik falan diye. Yani mecazi olarak yazdığım bir cümleydi. Elbette Kartepe’den bahsetmiyorduk o sırada.

Listing ID: 465d91d3ad646a4

Comments