Satış Temsilcisi Olarak Çalışıyorum Çayırova Merkez

 

Satış Temsilcisi Olarak Çalışıyorum Çayırova Merkez

Bir alış veriş merkezinde satıştan sorumlu olarak çalışıyorum. Erkeklerin genel olarak peşimden koştuklarına çok kez şahit olmuş bir kadın olarak gönlümdeki ilişkiyi bir türlü bulamadım. Bu sebepten de hayalimdeki işi yapmaya ve bu ortamlara gelmeye başladım. Sonuçta günübirlik takılmacaların ne kadar benden uzak olduğunu düşünsem de bir bedeli olunca anlam ifade edebiliyor. Çayırova merkezde yaşıyorum. Hem kendi evim hem de çalıştığım yer burada. Çayırova hatunlarına olan ilginiz varsa benimle doruk noktalara çıkacaktır eminim.

Geçen sene son ilişkime son verip uzun soluklu birlikteliklerimi bir süre için bitirmiş oldum. Peki bu gezme tozma yani argoda “çıkma” anlamında kullanılan şeyi yaparken nelerden hoşlanıyorum. Mesela eski arkadaşlarımla motosiklet turlarına giderdik, tekne ile gezmeye çıkardık, çayır çimen gibi ormanlık alanlara gider oralarda piknik yapardık. Bunları beni ben yapan doğa ile bütünleştiğim anılarım olur. Özel bir arabam var. Aslında gitmek istediğim yerlere kendim de gidebiliyorum. Ama bir kaç kişi birlikte hareket edince tabi ki daha zevkli oluyor.

Tezgahtar olarak çalışınca tabi gün içinde bir çok insan ile karşılaşıyoruz. Bunların her birinin bir karakteri ve size karşı farklı bir yaklaşımı oluyor. Kimisi gerçek amacına uygun olarak gelip giderken bazıları ise durumu yanlış algılayıp hemen asılmaya başlıyor. Hepsine gereken cevabı versem de bir süre sonra benim de gardım düşüyor tabi ki. O yüzden de bazen yanlış adamlarla geçirdiğim zamanların sayısı artabiliyor. İşte gündüzleri bu işi yaparken mesai bitimlerinde kendi işime dönüyorum. Para karşılığı birliktelik benim için yeni bir durum olsa da çabuk alıştım diyebilirim.

Gündüzleri Normal İşler Sıkıcı Olmuyor mu?

Aklınızdan bizim alemin renkli zamanlarını geçirdiğinizde bu konu geçiyor olabilir. Vallahi bende bazen düşünüyorum icabında bir aylık maaşımı bir gecede alabildiğim işe neden devam ediyorum diye. Ama size belki saçma gelecek ben bunu sigorta için yapıyorum. Biraz eski kafa büyütüldük o yüzden sigortamın mutlaka yatırılması gerekiyor. Bende buna olanak tanımak için bir yerde çalışıyor görünmekten yanayım. Normal işleri ücretleri için zaten yapmam. Çünkü ortada cüzzi bir miktar zaten yok.

Ama kendi işimizde çok yüksek talepler edebiliyorsunuz. Örneğin çok büyük bir iş adamıyla geçireceğiniz bir hafta sonu hayatınız boyunca yaşamadığınız tecrübelere sahne olabilir. Bunlar her ne kadar materyalist olmasanız da sizi bu düşüncelere itebilen şeyler olarak öne çıkar. İstediğiniz kadar benim işim olmaz düşüncesini benimseyin mutlaka bir kırılma noktası vardır. Bu sebepten de gözümün çoğunluğu bu görüşmeler esnasında açılmıştır.

Çayırova Partner Olarak Ne Kadar Süre Bu İşi Yaparım?

Aslında benim planım 2-3 yıl daha bu işi yapmak sonrasında kendime bir butik açmak. Bebek kıyafetleri üzerinden çok tecrübe sahibiyim. Bu kıyafetleri hem bir stilist arkadaşım ile birlikte tasarlıyorum hem de toptan alım satım yapan yerleri tanıyorum. Kendi yerim olunca tabi ki baştan belirttiğim sigorta konusu da kendi kendine çözülmüş olacak bu sebeple de sürekli birilerinin ağız kokusunu çekmek zorunda kalmayacağım. Bir süre daha burada olacağımı düşünerek beni hala şansınız varken arayabilir ve uygun bir zamanda yorum da yapabilirsiniz beyler.

Daha sonrasında kendisine resmen yoğun bir aşk beslediğim ve evladımdan farkı kalmamış olan köpeğim Jonny’i de alarak ayrı bir ev kurmak da yine hayallerim arasında. Sizlerin de beni yakın görüşmelerimizde çok daha iyi anlayacağınızdan hip endişem yok. Hayvansever erkekler başta olmak üzere herkesi zevk dünyama beklerim. Vakit kaybetmeden aramanız dileğiyle.

Listing ID: 9335d81fdb8b3a6b

19 Eylül 2019 00:10

This ad has expired

Comments