Sosyal Medya Facebook Fenomeniyim Kandıra’dayım

 

Sosyal Medya Facebook Fenomeniyim Kandıra’dayım

Kandıra’da 4 kız olarak kaldığımız yerimizde size hizmet verirken aynı zamanda da büyük bir kitleyi yönettiğim Facebook ortamında da fenomen bir bayan olarak takılıyorum. Aslında müşterilerimin çoğunu oradan buluyor olmama rağmen siteye geldim ve sizlerle de tanışmak için kendime bir form yaratmış oldum. Çok fazla ihtiyacım olmadığı için kendimi çok fazla öven ve anlatan şeyler benden duyamazsınız. Zaten maşallah bakınca sitenin her yerinde kadınların bin bir şekille kendilerini ballandıra ballandıra anlattıklarını rahatlıkla görebildim. Dedim bizim milletin egolu ve götü boklu kadınları yine döktürmüş. Arkadaş bir tanesi mi benim yoğurdum ekşi demez ben bu durumu gerçekten anlamadım yani.

Grup isterseniz ya da tekil görüşmek isterseniz her türlüsüne varım. Arkadaşlarım da bu konuda hazırdırlar. Evimize her önüne geleni almıyoruz tabi ki öncelikle beni Facebook ortamından buluyorsunuz ve Kandıra’da çalışan bayanlar diye bir profil var onu buluyorsunuz. Oraya yorum yapıyor ve kendinizi tanıtıyorsunuz. Eğer ki size dönüş yapılırsa tamam benim tarafımdan evimize konuk olmak adına seçildiniz demektir. Sonrasında zaten oluşacak yol haritasını ben size sunabiliyorum. Bir diğer seçenek ise whatsapp ile görüntülü konuşmak olur. Bu arada ben kandıra facebook bayan olarak geçiyorum başka bir sosyal medya aracılığım yoktur. Hani şu milletin elinden düşürmediği kırmızı logulu uygulamayı da kesinlikle kullanmıyorum kullananlarda da iğreniyorum bunu da belirtmiş olayım.

Fiziksel konular hakkında herkes bir şeyler anlatmış bende sizlere bir kaç şeyden bahsedeyim. İri göğüslü bir kızım. 29 yaşındayım ve hiç bir yerimde operasyon yoktur. Tamamiyle organik olmaktan yanayım. Anamdan nasıl doğduysam öyle yaşadım ve yaşlanmayı “yaş almak” olarak gördüğüm için kafama çok takmadım. Piyasadaki yeni tipler gibi hemen doktora gidip şuramı buramı gerdir demedim yani. Şimdi daha 20 yaşında kızların her tarafında bir girişmişlik var. Bende bunu anlamıyorum. Aceleniz ne acaba yaşlanınca ne hale geleceklerinden haberleri yok ki zaten bunu düşünebilecekleri bir kafaları da yok. Kandıra kadınları denince zaten bu tiplerden çok bir şey beklemek acizlik olur. Bakmayın bende buradayım ama ben geçici olarak buradayım. Birkaç özel işimi hallettikten sonra buradan gideceğim.

Bir ilişkim var 4 yıldır görüşüyoruz ve evlenebilmek için para biriktiriyoruz. Bu sebeple ben sevgilime söylemeden Kandıra’da kendi evinde görüşen bayan olarak her yere kendi reklamımı veriyorum. Bir yıl daha bunu sevgilime çaktırmadan yapabilirsem “Happy Ending” dediğimiz mutlu sona ulaşacağız inşallah. Zaten para için bir çok farklı yaklaşımı da kendi bünyemde barındırıyorum. O yüzden kafama yatan bir adam için yapamayacağım şey pek yok. Bu nedenle bana şu yapıyor musun bunu yapıyor musun diye sormanıza da hiç gerek yok.

Bu davranışlarımı ahlaklı ya da tam tersi bulmak sizin tekelinizdedir. Ama beni yargılamak ya da bir şeyler söylemek haddiniz ve hakkınız değildir. Bu nedenle sizler de bende işime bakayım. Benimle görüşüp aynı bu okuduğunuz makale tadında delikanlı gibi diyalog yaşamak isterseniz arayabilirsiniz. Ayrıca yanımdaki diğer hatunlar için de size ayar çekebilirim. Hem de kendi yerim olduğu için sıkıntısız ve güvenli bir görüşme yapabilirsiniz.

Listing ID: 8225d7fe88d39aa5

17 Eylül 2019 12:00

This ad has expired

Comments