Tavşancıl Mahallesinde Seks Dürtülerini Konuşalım

 

Tavşancıl Mahallesinde Seks Dürtülerini Konuşalım

İnsan vücudunda kadın veya erkek olması fark etmeksizin sürekli olarak bir dürtü halinde gezen hormonlar vardır. Bunların isimlerini bilimsel makalelerde kolayca bulabilirsiniz. Ama biz temel olan iki tanesini ele alalım bunlardan biri bildiğiniz gibi testosteron ve kadınlar için olanı da östrojen hormonudur. Bu iki hormon üzerine kurulu bir dünyada yaşıyoruz desek aslında çok da yanlış bir cümle kurmuş olmayız sanıyorum. Benim kim olduğumu merak edenler için öncelikle spesifik olarak ismimi ve durumumu sizler söylesem daha iyi olur sanırım. Ben tavşancıl mahallesi kadın olarak çalışan, sitenize yeni üye olmuş, kendine güveni olan ve biraz da tecrübe sahibi İzmit’te en popüler takılan kızlardan biriyim.

Dilovası taraflarında en çok beğenilen kızların başında gelirim. Zaten sinema filmlerinde olan IMDB puanları eğer ki bizim sektörde de olsaydı herhalde 10 puanı cebe çoktan indirmiştim. Zaten üniversitelilerin arasında başta olmak üzere adım çokça bilinir. Dışarı kimse bu işi yaptığımı bilmez ama kime sorsanız “Kafa Kız” terimini benim için rahatlıkla duyabilirsiniz. Gelelim konumuza, ne demiştik evet bu iki hormonun bizlerin üzerindeki etkileri.

Erkek için zaten ne hale gelindiği ortada olan durumdur aslında. Toplumda bazı adamların neden “Am Salak” olarak adlandırıldıklarını bu dürtülerini yenememelerine çok kolay bağlayabilirsiniz. Aslında yenmek doğru bir tabir olmayabilir. Bunu kontrol altına almak biraz daha doğru bir cümle olur zira bunu kadın çok daha kolay yapabiliyor yaradılıştan gelen özellikleri sayesinde. Bir diğer konudan bahsetmek gerekirse kadınların da bu hormonlarını kontrol altına alamayanları var. Bunları kim diye bakarsanız genel olarak “seks hastalığı” olarak adlandırılan kadınlardır. Bu kimselerin gerçekten işleri çok zor oluyor.

Bazılarının günde 300 kez orgazm yaşayabildiklerini duymuştum. Ama bizim ülkemizde çok sayıda var mı gerçekten bilmiyorum sonuçta burası Dilovası ve burada ancak içine dönük insanları bulabilirsiniz. Asla bu tip tabu konuları konuşamayacağınız gerçeği ile başbaşa olduğunuz bir bölgedir burası. Gerçekten inanılmaz bir rakam oluyor bu. Ayrıca bunu yaşamak için hiç bir dış etkene ihtiyaç duymuyorlarmış. Ufak bir sürtünme ya da küçük bir göz hapsi işi bitirebiliyor. Hatta bazen iç çamaşırların kendi kendine olan tepkimeleri bile bu tip kadınları boşaltabiliyormuş. Bunun için çok sayıda tepki almak korkan kadınlar da yıllarca tedavi olmak için uğraşıyor ama bir çoğu da bu konuda başarılı olamıyorlarmış.

Erkeklerin de bu tip rahatsızlık yaşayanları elbette vardır. Fakat konumuz biraz daha farklı. Ben bu gibi duyguların aile içinden başlayan büyüme sürecinde başa gelen hadiseler ile cereyan ettiğini düşünüyorum. Kimse durup dururken böyle bir hastalığı yaşamaz zaten yaşamak da istemez. Ama işte bazen çok küçük yaşlarda yaşanan bazı travmalar bile bu gibi etkileri yaşatabilir insanlara. Bize düşen bunu sürekli olarak otonom kontrollerle belirli bir seviyede tutmaktadır bana kalırsa.

Zaten benim okuduğum bölüm felsefeydi. Bu da demek oluyor ki bu işlerin felsefi yönden en iyi sonucunu da ben görebilirim. Sizlere bu konular ile ilgili çok sayıda tespit iletebilirim ve bunu yüz yüze daha rahat yapabilirim. Dilovası eskort bayan arayan ve tabularından arınmış ve sosyallleşmek için gerçekten artık uğraş vermeyen zihni geride kalmamış tüm bedenleri zevk haneme davet eder konuşmama da burada son veririm değerli dostlar.

Not : Bu arada çayır çimen yerlerde oturmaktan, temiz hava almaktan, dışarıda “Public” dediğimiz alanlarda gizlice birlikte olmaktan da çok keyif alırım. Buna benzer gizli kalmış ve açığa çıkmayı bekleyen çok sayıda isteğim var. Tabi vip müşterilerime bunu sunabileceğimi de tahmin etmişsiniz. Fotoğrafta beni Yoga yaparken görüyorsunuz. Sizinle birlikte de yapabiliriz. Bunun için Dilovası taraflarında size bir telefon kadar uzakta olacağım.

Listing ID: 1315d76c5e5dde7c

Comments