Zühre Gerçek Resimleriyle İzmit Partner Sitenize Üye

 

Zühre Gerçek Resimleriyle İzmit Partner Sitenize Üye

Adım Zühre, Özbek asıllı enfes tatlı bir kızım. Çevrem çok geniş değildir bu yüzden sizleri internet üzerinden bulmak istedim. Umarım bu yolla birbirimizi çok çabuk bulabilir ve keyifli saatler geçirebiliriz. 28 yaşındayım ama yaşımdan daha küçük durduğum konuşulur hep. Ama bir iki konu daha var benimle çok ilgili ve bilmeniz gerektiğiniz düşündüğüm. Mesela ben çiçeklere ve hayvanlara fena halde düşkün biriyim. Evimin her tarafı çiçek böcek doludur. Bana konuk olan misafirlerim genel olarak buna şaşırırlar ama herkesin bir hobisi var olduğu için benimki de bu diye anlatırım hep. İki de kedim bunlar çoğu zaman çok büyük sorumluluk gibi dursalar da ki öyleler evlattan farkları ama yine de dünya bir yana onlar bir yana benim için. İzmit partner sitesine üye olup çalışmak istediğim zamanlar onları sizinle tanıştırmıyorum korkmayın. Her zaman onlar içeriki odada bizi bekliyor durumdalar.

Ben bu ortama gerçek resimlerimde dahil olmak istedim. İnsanların kullandıkları gibi sahte profiller ya da sizleri kandırmaca yoluna pek gitmedim ki zaten bu tip şeyleri sevmem. İnsan ne ise o olmalıdır. Zaten bu samimiyetimin arkasında da hep bu şekilde aldığım tavır vardır. Her konuda net bir karakterimdir. Beni sevenler de sayanlarda hep bu şekilde beğenmişlerdir. Genel olarak sıradan giysileri tercih ederim günlük hayatımda. Bu da benim karakterimi yansıtır yani şöyle çıtı pıtı bir tipim diyebiliriz kabaca. Bunun yanı sıra da güzel ve duru bir güzelliğim var bunu da yüzümden rahatça anlayabilirsiniz.

En büyük hayalime gelince bir gün çiçekçi dükkanı açmak istiyorum. Bunun için para biriktiriyor ve izmit kız olarak da bu yüzden çalışıyorum. Genç yaşta sıradan işlerde çalışarak bir şeylerin sahibi olunamayacağını anladığımdan beri bu işi yapıyorum. İzmit’te de çok eskiden gelmiştim hatta liseyi terk ettim ama burada bitirmeyi arzu ederdim olmadı. Fakat bu konuda bir üzgünlüğüm yok. Zaten istediğim parayı biriktirince ve kendi memleketime dönüp istediğim hayatı kurunca her şey daha bir yoluna girmiş olacak öyle hissediyorum. Bu yüzden aslında kendi aslıma uymayan bu yerde kimin ne düşündüğü açıkçası çok da umrumda olmuyor.

Ayrıca kendi ülkemde hayvanlara gereken önem verilmiyor yine bu işten gelen paramın bir kısmını da sürekli evsiz hayvanlara harcıyorum. Bunu şimdilik burada yapıyorum ama kısa bir süre sonra kendi ülkemde de yapacağım. Ne olursa olsun bir iki hobimden vazgeçemiyorum n’apayım. Gerçekten sizleri keyifli bir şekilde oyalayacak ve sekste sınır tanımayacak bir ortam arıyorsanız beni arayabilir en kısa zamanda da görüşmek için randevu alabilirsiniz. Bizim tabularımız sizlerin alıştığı düzenden çok daha farklıdır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile sözlerime güvenebilirsiniz.

Listing ID: 8875d791fae5bef2

12 Eylül 2019 06:00

This ad has expired

Comments