Kocaeli Bayanlara Kaliteli Yaklaşım İçin Dersler

Kadınların ne istediklerini hepiniz aşağı yukarı tahmin edebilirsiniz ama bu konuda yoğun içerikli bir yazının sitemizin içinde ihtiyaç duyulan bir noktada olduğunu tespit ettik ve sizlere Kocaeli hatunları ile nasıl kolay ilişki kurabileceğiniz hakkında bir takım tüyolar paylaşmak istedik. Zira bu kadınların her biri hakkında ayrı ayrı yorum yapmak pek mümkün olmasa da bir çoğunun genel profilleri üzerinden fikir yürüterek bir yol izlemek mümkün olabilir. Sonuçta yıllardır bu işlerin içinde olan ve kadınları çok iyi takip eden bir erkek olarak bu sitenin bence en güzel yanını keşfetmiş bulunuyorum. Kadınları anlama klavuzumu sizlere tanıtma şansı vermiş durumda bana. Bu kesinlikle süper bir imkan. Kocaeli bayan siteleri arasından bunu bulabileceğiniz çok fazla bir ortam yok ne yazık ki. Şimdi gelelim hatunların en çok nelerden hoşlandıklarına…

  1. Kadınları kesinlikle aşağılamayın ve onlara birer sürtükmüş gibi davranmayın. Unutmayın sizi kimse bu iş için zorlamıyor. Kimse gidin paranızı zorla şu kadına yedirin de demiyor. O yüzden bilhassa ilişki sonrası kızlara nazik olun ve ruhlarını okşamayı bilin.
  2. Temizlik çok kez gündeme gelmiş olsa da ben yine de belirtmekte fayda görüyorum. Bu şehirde yaşayan bayanların hemen hepsi çok kaliteli ve şahsi temizliklerine çok dikkat eden kızlardır. Nereden mi biliyorum, tabi ki bu da sır olsun…
  3. Zaten bu insanlar profilleri aracılığı ile bir çok bilgiyi sizlere sunmuş oluyorlar. Ekstradan onlara ulaşıp saçma sapan bilgileri telefonda sormayın. Öncelikle gerçekten görüşme talep ettiğinizi hissettirin. Unutmayın bunlar günde kaç tane telefona bakmak zorunda kalıyorlar.
  4. Bu not erkekler için ve onların tarafından olsun: Asla bir bayana güvenip ATM’lerden para yatırması yapmayın bu sizin için büyük bir hüsran ile sonuçlanmış olabilir. Bu konuda mağdur olmuş ve adeta yorum yağdırmış çok sayıda kardeşimizin sesini daha önceki zamanlarda duyduk. Kulağınıza küpe olsun tamam mıdır?
  5. Bunun yanı sıra ev ya otel gibi seçenekleri netleştirin, telefonda pazarlık yapmayın ve resimlerin gerçek olup olmadığından emin olun. Bu aranızdaki ilk etkileşimin gerçekten doruk noktaya ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Bayanlar ile Karşılaşınca Ne Yapacağız?

Tecrübesi ve toy arkadaşların genel olarak bana sordukları en temel soru da bu oluyor. Genelde bizim toplumda “Milli Olmak” olarak bilinen bu davranış şeklini bir cesaret edinmiş olan bizim oğlan kadını görünce topu taca atıyor. Adeta önüne bir canavar çıkmış gibi korkandan tutun da bir türlü penisinin hareket geçmediği hikayelere kadar bu abiniz neler duydu bugüne kadar… Hatta bir iki dakika içinde boşalanları saymıyorum bile…

Bu yüzden biraz daha kontrollü gerekirse önlemini almış (mastürbasyon yapıp gidenleri kastediyorum) ve dikkatli bir şekilde girin içeri. Zaten profesyonel biri ile beraber olacağınızı unutmayın size her türlü yol gösterecektir. Biraz yardım alır biraz da kendinizin tanıyorsanız sorun yaşamazsınız. Bunun dışında yazımın başında belirttiğim gibi saçma sapan hareketler yaparak bu kızları kendinize küstürmeyin sakın. Sonra toparlaması zor travmalar yaşamanız işten bile olmaz.

Ücret Konusunda Nasıl Hareket Etmeliyiz?

Bir çok kadın ücretini elden almaktan yanadır tabi ki bu kişi sizi kandırmaya kalkışmış biri değilse… Buna nasıl dikkat edeceğinizi zaten anlattık. Bu konuda da biraz ince olabilirsiniz mesela parayı temizlikçi parası gibi sehpanın köşesine vs koymayın. Ona fark ettirmeden çantasının içine ya da ceketinin cebine koyabilirsiniz. İlk seferki görüşmede bu çok uygun olmayabilir ama bir sonraki ve diğerlerinde bu yolu denerseniz partnerinizin sizi coşturmak için her yolu deneyebileceğini de biliyor olursunuz. Sevilen bir müşteri olmanız durumunda İzmit şehrinde çalışan tüm eskortların sizlere ilgileri bu kurallara uymanız nihayetinde çok ciddi boyutlara ulaşabilir. Zaten o denli güzel manitalardan bahsediyoruz ki sizler kendinize hakim olup aşık olmamaya çalışacaksınız. Daha da fazla sorunu var ise bize bu yazının altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz.

18 Eylül 2019 23:52