Romanya’dan Sonya Kendini Sizler İçin Tanıtıyor

Uzak diyarlardan uzak hatta bir o kadar da soğuk bir yerden geliyorum. Evet bildiniz Romanya’dan geldim. Henüz iyi derecede Türkçe bilmediğim için arkadaşım bu yazıları ben konuşurken sizin için yazıyor. Şimdi sizlere kendimi beğendirebilecek şeyler anlatmaya çalışacağım. Bu arada arkadaşım da çok iyi bilmiyor bu dili ama anlatabildiğimiz kadarınız sizler için anlatmaya çalışacağız. Buraya izmit romanyalı eskort olarak çalışmaya geldim. Bu yüzden bir problem yaşamanıza gerek yok beni dinlerken. Olası yanlış gördüğünüz imla kurallarını kafanızda düzeltebilirsiniz ve en yakın anlama gelenleri alabilirsiniz rahatlıkla.

Romanya’ya daha önce gittiniz mi bilmiyorum ama artık bizim gibi harbi tarafından kadın gibi yaşayanların yaşayabileceği bir yer olmaktan çıktı. Artık komünist akımın getirileri bizleri her geçen gün lüksten uzaklaştırdı. Ben de bu kültürün bir ferdi olarak derhal başka bir yere gitme kararı aldım sahip olduğumuz her şey devletin kontrolünde olunca daha yukarısında bir şeylere sahip ve dahil olmak zor oluyor gerçekten de.

Peki Sonya Buraya Neden Geldi?

Öncelikle adımın da çok köklü bir anlamı olduğunu da bilmenizi isterim. Bu yönden kendimi kendi ülkemde şanlı görürüm. Her kes bu ismi duyunca şöyle bir “Vaay” der yani. Ama sonra tanışınca falan benim kendi vatandaşım olan erkeklerden bayma sebebim olan hemen yatağa geçme kültürü cereyan eder. Bir de bizim oranın adetlerinde çok içki içmek vardır. Siz şimdi belki kendi içinizden ne var bunda bende çok fazla alkol seven biriyim bizde de çok içenler var gibi cümleler kurabilirsiniz ancak durum inanın bundan çok farklı. Sabahtan akşama kadar sadece içki içen insanlardan bahsediyorum. Bu insanların akıl sağlıklarını siz düşünün artık. Milyon tane alkolik ile aynı şehirde yaşadığınızı da düşünebilirsiniz.

Ayrıca bizim oralarda kadına verilen değer neredeyse yoktur. Kadınlar her zaman ikinci sınıf vatandaş olarak görülüyorlar. Bu da yine sanırım komünizmin getirilerinden olmalı. Bu da buraya geliş sebeplerim arasında kendine geniş yer tutmuş bir durum. Tabi aslında saymaya kalkasam çok sayıda nedenim var ama temel de para kazanmak yatıyor elbette. Bir de bir kadın olarak burada değer görmek en ciddi durumlarım. Değerli hissedebildiğim sürece bedenim de akıl sağlığımda sizlere hizmet ederken çok daha dinamik olabiliyor. Bir süre önce karar verip geldim artık buradayım ve bakıyorum ki iyi ki de gelmişim diyorum.

Türkiye’de Hedeflerim Nelerdir?

Ben yabancı partneriniz olarak Türkiye’de kalmayı hedef seçtim. Buranın vatandaşlığını almak istiyorum. Bir de buralardaki iklimi görünce gerçekten sizlerin ne kadar şanslı olduğunu düşünmenizi istiyorum. Yılın çok uzun bir periyodunda sürekli kar içinde yaşamak ve sürekli soğukta bulunmak kadar can sıkan bir durum olamazdı herhalde. Bu duruma alınmış önlemler elbette var ama benim gibi kanı sıcacık akan ve sıcakkanlı insanlardan haz alan biri için gerçek bir çile imiş bunu da buraya gelince anlamış oldum.

Sarışın olmanın da avantajlarını daha gelir gelmez yaşamaya başladım. Alışmaya çalıştığım bir saç uzmanına gittim ve hemen bana gerçek sarışınsın buralarda az bulunur değerini bil dedi. Tabi ki bu tip gittiğim yerlerde herhangi bir belirti vermiyorum yapılanlar hakkında ama görünen o ki erkeklerin dikkatini şimdiden çekmeye başladık ne dersiniz?